Questy na Hellboundzie - Forum

PolishArmy
Main | Questy na Hellboundzie - Forum
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
Forum » PolishArmy » Lineage II » Questy na Hellboundzie
Questy na Hellboundzie
BoloDate: Sunday, 2010-03-07, 23:32:31 | Message # 1
Markiz
Group: Administrator
Status: Offline

Pierwsza najwazniejsza sprawa o ktorej trzba wspomniec jest poziom zaufania native do nas, ktory uzyskujemy zabijacac te moby co sie wykluly w piekle i wskoczyly na rownie goracy teren pustynny.

W zaleznosci od tego jakiego moba sie bije dostaje sie mniej lub wiecej punktow zaufania. Oczywiscie poziom zaufania jest globalny, takze wszyscy gracze na niego pracuja. Nalezy rowniez nadmienic ze proba zabicia native skonczy sie poprostu obnizeniem poziomu zaufania.

Levele Hellbound zaleza od :

Level 1 - poziom zaufania od 1 do 300 000
Level 2 - Poziom zaufania od 300 000 do 600 000
Level 3 - poziom zaufania od 600 000 +
Level 4 - wymagany poziom 3 + dostarczenie 40 Native Treasure do Jude
itd ...

1. Falk
Na samym poczatku musimy udac sie do Falka ktory znajduje sie w Hidden Oasis. Poprosi nas o uzbieranie 20 Darion badges.

Darion Badges mozemy zdobyc polujac na moby :
- Arcane Guardian (1-3) szansa 1/5
- Blind Huntsman (1) szansa 1/7
- Blind Watchman (1) szansa 1/9
- Junior Watchman (4-12) szansa 1/10
- Junior Summoner (3-9) szansa 1/10
- Darion's Enforcer (1) szansa 1/19
- Arcane Watchman (14-42) szansa 1/19
- Arcane Scout (25-75) szansa 1/38

W zamian za 20 Darion Badges Falk podaruje nam Basic Caravan Certificate.

2. Buron
Kiedy juz poziom zaufania Hellbound wzrosnie conajmniej do poziomu 2, mozemy porozmawiac z Buronem ktory za Darion Badges jest wstanie opchnac nam fajne ciuszki nativow, dzieki czemu bedziemy mogli oszukac npc ze jestesmy "tutejsi".

Koszt wdzianka wynosi :
- Tunica - 10 Darion Badges
- Hełm- 10 Darion Badges
- Portki - 10 Darion Badges

Kiedy juz posiadamy wszystkie czesci, zakladamy je na siebie i otrzymujemy nowy skill (transformacje). Po uzyciu transformacji mozemy rozmawiac z innymi npc ktore wczesniej nie mialy na to ochoty (np Hude).

3. Hude
U tego NPC mozemy pozyskac certyfikaty standard oraz premium. Aby z nim porozmawiac nalezy byc przemienionym w native (transformacja). Kiedy juz posiadamy Basic Caravan Certificate oraz jestesmy przemienieni w native, mozemy wykonac zadanie na Standard Caravan Certificate. Hude poprosi nas o dostarczenie : 30 Mark of Betrayal oraz 60 Scorpion Poison Stingers.

Mark of Betrayal mozemy pozyskac z :
- Wandering Caravan (1) szansa 1/47

Scorpion Poison Stinger mozemy pozyskac z :
- Sand Scorpion (1) szansa 1/6
- Desert Scorpion (4-12) szansa 1/29

Kiedy juz uzbieramy te itemki Hude wymieni sie z nami na Standard Caravan Certificate.

Aby posiasc Premium Caravan Certificate ktory jest niezbedny do wymiany na recki/keye S80 - Hellbound musi osiagnac poziom 4.
Kiedy juz tego dokonamy mozemy wykonac zadanie na Premium Caravan Certificate - a tu trzeba doniesc 56 Life Force oraz 14 Contained Life Force.

Life Force mozemy pozyskac zabijajac :
- Chimera of Fire (1) szansa 1/81
- Chimera of Darkness (1) szansa 1/211
- Chimera of Earth (1) szansa 1/459
- Chimera of Wind (1) szansa 1/515

Contained Life Force zdobywamy polujac :
- Celtus - Chimera (1) szansa 99% (Respawn 1-3h)

Gdy juz zdobedziemy potrzebne itemki, udajemy sie do Hude ktory wymieni je nam na Premium Caravan Certificate oraz powinien nam dać mape Hellbound ale cosik u nas na serwie jest zbugowane więc nie dostaniemy.

Posiadajac Premium Certificate mamy dostep do sklepiku Hude, a w nim znajdziemy : Recki i partsy s80, które wymieniamy za HFP, HSP i DCF

(HFP = Hidden First Page, HSP = Hidden SecondPage, DCF = Demon Contract Fragment) ktore zdobywamy poprzez rozpakowanie itemu o nazwie Ancient Tome of the Demon, ktory leci z wiekszosci mobow na Hellbound.

4. Jude
U tego npc mozemy wykonac zadanie na recki oraz keye broni S80 - niestety sa to losowo wydawane itemki.

W wielkim skrocie - aby przyjac zadanie Jude's Request nalezy posiadac Hellbound level 4. Nastepnie Jude poprosi nas o zdobycie Evil Weapons.

Evil Weapons zdobywamy zabijajac Lesser Evil oraz Greater Evil na Atomic Foundry (szansa 5%).

Aby uzyskac recepte potrzebujemy 200 broni, a klucze 5.

Dzięki Leszczu za małe podpowiedzi :)

Attachments: 7135497.jpg(46Kb)

Lubię słowo indolencja. Dzięki niemu moje lenistwo wydaje się czymś niezwykle wyrafinowanym

Szymon20Date: Monday, 2010-03-08, 07:43:22 | Message # 2
Baron
Group: Klanowicz
Bardzo fajny pooradnik szefie :). Jednak musicie zwrócić uwagę co do premium certificate bowiem sprawa z tym wygląda tak, że w jednych poradnikach pisza 56/14 QI, a w innych 80/20. Z tego co sobie przypominam jak byłem po raz 1-szy na hellboundzie to była ta druga opcja i szczerze powiedziawszy nie wiem jak jest na Wrath. Co do Jude to czytałem kiedys, że jest to q zbugowany, bo nie można się dostać do tej części hellbound. Nie wiem czy to naprawili ale byłoby miło bo nagrodą w tym queście są nie tylko recki na dynasty weapons, ale również najlepsze na hellboundzie recki na ICARUS weapon.

BoloDate: Monday, 2010-03-08, 23:36:52 | Message # 3
Markiz
Na necie znalazłem ale już widze za za 3 lvl nie dostałem mapy i u Hude nie moge kupic tych stron tylko recki i partsy za te karteluszki :P
Pozostało pytanie gdzie te kartki zdobyć

Lubię słowo indolencja. Dzięki niemu moje lenistwo wydaje się czymś niezwykle wyrafinowanym

LeszczuDate: Tuesday, 2010-03-09, 08:06:54 | Message # 4
Wicehrabia
Group: Moderator
lol mistrzu mówiłem Ci nie kupuj bo szkoda kasy narazie zdobedziemy sami te lf, te kartki się zdobywa otwierajac atody :P

VauxalDate: Wednesday, 2010-03-10, 20:38:08 | Message # 5
Włóczęga
Group: Users
fajny poradnik tylko ze będę miał problem z dojściem do oasis :d

<vauxal>

DrizzyDate: Wednesday, 2010-03-10, 20:53:48 | Message # 6
Hrabia
Group: Friends
Dragon Bomber albo weź poproś Leszcza, żeby cię wziął na SDku :P (albo mnie dry )

VauxalDate: Wednesday, 2010-03-10, 21:01:42 | Message # 7
Włóczęga
Group: Users
Jak kots bedzie miał czas to moze mi pomuc nikogo nie zmuszam biggrin

<vauxal>

Szymon20Date: Thursday, 2010-03-11, 20:34:26 | Message # 8
Baron
kup dragon bombera 700kk i masz dojscie wszedzie gdzie tylko chcesz nie tylko na HB cool

LeszczuDate: Tuesday, 2010-07-13, 21:09:35 | Message # 9
Wicehrabia
Group: Moderator
obrazek z tym czego ile na co się nie zgadza z rzeczywistoscia

BoloDate: Tuesday, 2010-07-13, 22:18:46 | Message # 10
Markiz
Quote (Leszczu)
obrazek z tym czego ile na co się nie zgadza z rzeczywistoscia

huh??? rollseyes

DrizzyDate: Wednesday, 2010-07-14, 10:11:26 | Message # 11
Hrabia
Group: Friends
Quote (Bolo)
huh???

W GF są tańsze partsy i te inne badziewia, gf

Szymon20Date: Wednesday, 2010-07-14, 13:38:11 | Message # 12
Baron
recki sie zgadzaja ale ilość partsów już nie

BloodyBussinesDate: Thursday, 2010-07-15, 00:28:56 | Message # 13
Wasal
hmmm skoro nie zgadza i jest taniej , mogłby ktoś wkleić aktualna tabelke :)?? bardzo bylbym wdzieczny biggrin

borsukDate: Sunday, 2010-10-17, 16:50:23 | Message # 14
Wasal
dodal bym jeszcze wzmianke przy Premium Caravan Certificate o Magical Bottle ktora zdobywamy za 20 Scorpion Poison Stingers, otrzymujemy ja u Kief'a (oczywiscie bedac podczas transformacji native)
dzieki tej kaczce mozemy szybciej zdobywac Life Force jak chimerka ma 10% zycia uzywamy kaczki smile

Forum » PolishArmy » Lineage II » Questy na Hellboundzie
Page 1 of 11
Search:

Copyright MyCorp © 2014 Create a free website with uCoz